O nas

Tacy jesteśmy…

Witamy w domu weselnym
"Perła Warmii"

Perła Warmii – już w samej nazwie pobrzmiewa niewinność i powaga. Jak Nas ktoś zapyta, gdzie było Wesele, czy też, gdzie obchodziliśmy Jubileusz, Urodziny, albo podpisaliśmy listę obecności na Bankiecie, to „Perła Warmii” brzmi dumnie. Lepiej niż restauracja „Turystyczna”, zajazd „Pod Lipą”, czy motel „Zapiecek” przy drodze krajowej nr któryś.

Perła Warmii – nazwa, jak niewiele nazw w naszym kraju, w dużym stopniu nawiązuje do rzeczywistości – gwarantuje ciszę, spokój, intymność i izolację od ciekawskiego otoczenia, które zawsze chce wiedzieć, kto biesiaduje, i w jakiej sprawie.

Perła Warmii – niekwestionowanym atutem tego miejsca jest gastronomia. Wieloletnie doświadczenie szefa kuchni, gwarantuje najwyższą jakość i świeżość surowca oraz bogatą i różnorodną ofertę. Nie funkcjonuje w gastronomii Perły Warmii pojęcie „gramatury kotleta”, bo tu ilość i jakość zawsze idą w parze.

Jeżeli klienci nie chcą skorzystać z kilku wariantów gotowych propozycji, które dotyczą konstrukcji, kolejności i szeroko pojętego menu, to w Perle Warmii, po obustronnych ustaleniach, spełnione zostanie każde marzenie, każdy kaprys i wymóg. Można zostać moderatorem każdej uroczystości, od menu począwszy, do scenografii (wystrój wnętrz), obejmującej nawet kolor serwetek, skończywszy.

Perła Warmii – umożliwia skorzystanie z oferty cukierników, zespołów grających muzykę taneczną, sprawdzonego na wielu imprezach DJ-a, zawodowego fotografa, czy filmowca, a także kontakt z agencją impresaryjną, która może zaprosić na dowolną uroczystość gwiazdę estrady lub atrakcyjnego gościa.

Perła Warmii – tu się nie konsumuje, tu się ucztuje!
Komfortowo, nastrojowo, intymnie…

 

 

                                                     INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ PFR

             Informujemy,że Firma Handlowo-Usługowa „DA-MAR” Dariusz Cytowicz uzyskała Subwencję Finansową.

Podmiotem udzielającym  wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju S.A.